• Ви знаходитесь тут:

Інформація про заклад

Режим роботи : Понеділок - П'ятниця з 7- 19 години.

Дошкільний навчальний заклад приймає дітей віком з 1 року і 6 місяців.

Розрахункова потужність закладу - 9 груп/165 дітей. На даний час в садочку налічується 143 вихованці.

Основний напрямок роботи з дітьми є: "Розвиток творчих здібностей дітей засобами художньої праці, образотворчої діяльності".

Освітньо-виховна робота в дошкільному навчальному закладі здійснюється за Освітньою програмою "Дитина" відповідно до Базового компонента дошкільної освіти.

Мова освітнього процесу - українська.

Одним із основних завдань нашого дошкільного закладу є забезпечення гармонійного та різнобічного розвитку дошкільнят, розвивати творчі здібності дітей через реалізацію власних задумів , створення художнього образу різноманітними засобами виразності, в тому числі з використанням особливостей ( різних матеріалів) пластилину "Муле - Патат" та бісероплетіння.

У нас функціонують:

- музична вітальня;

- фізкультурний зал.

Додаткові освітні послуги не надаються.

Наш дитячий садок- це милі, добрі, розумні,галасливі, чудові і щасливі діти. Все що ми робимо у нашому дошкільному закладі - ми робимо заради того, щоб вони росли і розвивалися.

Картинки по запросу зимові забави дітей

Хто відвідував наш сайт?

Попередня Квітень 2024 Наступна